nesignováno - Chrám v měsíčním svitu

Olej na plátně, 72x87 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Restaurováno.

nesignováno
15352. Chrám v měsíčním svitu
Dražba ukončena:24.01.2018 19:34:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč