nesignováno

37866. Dáma s perlami

popis: Olej na kartonu, 42x32 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:20:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen