nesignováno - Dáma s přehozem

Olej na plátně fixovaném na desce, 34x26 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

nesignováno
31372. Dáma s přehozem
Dražba ukončena:25.04.2019 22:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč