nesignováno - Dívčí půlakt

Akvarel, 42x29 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu přípis.

nesignováno
38105. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:28.11.2019 19:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč