nesignováno - Dívka s mnichem

Olej na kartonu, 19x25 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
29662. Dívka s mnichem
Dražba ukončena:27.03.2019 22:15:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč