nesignováno - Dívka v lesíku

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x41 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
34155. Dívka v lesíku
Dražba ukončena:27.06.2019 22:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč