Nesignováno - Dívky v krojích

Olej na kartonu, 53x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

45143. Dívky v krojích
Dražba ukončena:27.05.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč