nesignováno

37858. Divoký potok

popis: Olej na plátně fixovaný na kartonu, 26x19 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:12:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen