Ľudovít Jelenák - Dvě přítelkyně

Olej na sololitu, 60x65 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Pochází ze soukromé sbírky Ivana Bicka. Přípis ověření pravosti: Dairi Ivona Dáková.

Ľudovít Jelenák
37961. Dvě přítelkyně
Dražba ukončena:27.11.2019 21:23:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč