nesignováno

51696. Exotická dívka

popis: Olej na plátně, 34x49 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:16:25

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč