nesignováno - Houslista a tanečnice

Kresba, 34x26 cm, nesignováno. Rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

nesignováno
28653. Houslista a tanečnice
Dražba ukončena:14.03.2019 22:13:37
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč