Nesignováno - Japonka

Dřevořez, 35x23 cm. Nesignováno. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, list poškozen.

303627. Japonka
Dražba ukončena:15.02.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč