Nesignováno

303627. Japonka

popis: Dřevořez, 35x23 cm. Nesignováno. Rám, pasparta,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, list poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč