Nesignováno - Japonský erotický výjev

Litografie, 20x23 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

303612. Japonský erotický výjev
Dražba ukončena:14.02.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.02.2020 9:21:58 6416
500 Kč 07.02.2020 15:49:12 6150