Nesignováno

303612. Japonský erotický výjev

popis: Litografie, 20x23 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.02.2020 9:21:58 6416
500 Kč 07.02.2020 15:49:12 6150