nesignováno - Kachny na rybníku

Olej na kartonu, 32x47 cm. Nesignováno, inspirováno A. Koester. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

nesignováno
113178. Kachny na rybníku
Dražba ukončena:17.03.2024 20:43:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč