19. století - Konvolut 5 grafických listů

Lepty, cca 13x8 cm. Ručně kolorováno. Nesignovány. Pasparty.

19. století
56848. Konvolut 5 grafických listů
Dražba ukončena:17.03.2021 21:01:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč