Emanuel Famíra - Kopce v zimě

Olej na kartonu, 23x51 cm. Signováno vpravo dole Famíra. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900-1970

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

303860. Kopce v zimě
Dražba ukončena:03.03.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč