nesignováno - Koráby na moři

Olej na plátně, 65x95 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

nesignováno
33679. Koráby na moři
Dražba ukončena:26.06.2019 18:39:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč