nesignováno

307672. Kříž u cesty

popis: Akvarel, 49x36 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.02.2021 13:26:12 7166