nesignováno - Kuchyňské zátiší

Olej na plátně, 48x58 cm. Nesignováno . Středoevropský malíř 1. pol. 20. století. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
20016. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:26.04.2018 22:40:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč