nesignováno - Ležící akt

Olej na kartonu, 20x35 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
11712. Ležící akt
Dražba ukončena:28.06.2017 19:45:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč