nesignováno - Loučení v přístavu

Olej na plátně, 62x98 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

nesignováno
16963. Loučení v přístavu
Dražba ukončena:01.03.2018 21:45:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč