nesignováno

37863. Lovecké zátiší

popis: Olej na kartonu, 54x46 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 27.11.2019 19:39:32

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč