nesignováno

37863. Lovecké zátiší

popis: Olej na kartonu, 54x46 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:17:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen