nesignováno - Lovecké zátiší

Olej na kartonu, 54x46 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

nesignováno
37863. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:27.11.2019 19:39:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč