nesignováno - Mariánský sloup

Ocelorytina, 107x51 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější otisk, 2.pol. 20. stol.

nesignováno
68200. Mariánský sloup
Dražba ukončena:11.11.2021 20:28:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč