nesignováno - Matka s dítětem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x24 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 25 cm

nesignováno
154479. Matka s dítětem
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč