nesignováno - Matka s dítětem

Olej na plechu, 36x29 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
38102. Matka s dítětem
Dražba ukončena:28.11.2019 19:22:51
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:3 200 Kč