Nesignováno - Město

Olej na sololitu, 89x60 cm. Nesignováno Olištováno.

Nejdelší strana: 90 cm

doporučujeme
Nesignováno
154388. Město
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:05:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 13:33:43 15681