nesignováno - Milenci

Olej na kartonu, 35x50 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
300305. Milenci
Dražba ukončena:27.08.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč