Nesignováno

306557. Mlýn u řeky

popis: Olej na plátně, 54x82 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.11.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 08.11.2020 9:12:31 766