nesignováno - Na lůžku

Lept, 48x63 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
308430. Na lůžku
Dražba ukončena:23.04.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč