Čechy konec 18. stol.

50097. Panna Marie Svatohorská

popis: Olej na plátně, 50x36 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Plátno nově nažehleno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:29:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč