nesignováno - Párové portréty

Olej na kartonu, 47x37 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

nesignováno
12688. Párové portréty
Dražba ukončena:21.09.2017 21:38:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč