Nesignováno

303611. Perkusionistka

popis: Kresba, 12x15 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 12.02.2020 13:28:58 882
500 Kč 08.02.2020 10:20:28 1484