nesignováno - Pijáci v hostinci

Olej na plátně, 41x51 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
47449. Pijáci v hostinci
Dražba ukončena:30.07.2020 20:21:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč