Nesignováno - Plachetnice v zátoce

Olej na plátně, 50x74 cm. Nesignováno Rámováno.

Nejdelší strana: 81 cm

Nesignováno
154456. Plachetnice v zátoce
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:08.02.2026 21:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2026 12:15:17 929