nesignováno - Plakát z 1968

Kombinovaná technika, 44x80 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
38333. Plakát z 1968
Dražba ukončena:28.11.2019 23:22:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč