Mnichov 80. léta, okruh Alfons Mucha - Podobizna dítěte

Kombinovaná technika (olej a pastel), 46x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

Mnichov 80. léta, okruh Alfons Mucha
96651. Podobizna dítěte
Dražba ukončena:29.06.2023 21:46:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč