Kombinovaná technika (olej a pastel), 46x35 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 63 cm