nesignováno - Pohled od kostela sv. Mikuláše v Hamburku

Kolorovaná mědirytina, 31x41 cm. Pasparta, sklo.

Pozn.: Poškozeno.

nesignováno
22172. Pohled od kostela sv. Mikuláše v Hamburku
Dražba ukončena:20.09.2018 21:58:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč