Nesignováno - Polní tábor u Chebu

Mědirytina, 30x38 cm. Volný list.

Pozn.: Ležení císařského a švéského vojska z díla: "Theatri Europei." Papír mírně poškozen.

39585. Polní tábor u Chebu
Dražba ukončena:16.01.2020 22:21:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč