nesignováno - Portrét muže

Olej na kartonu, 18x13 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
32401. Portrét muže
Dražba ukončena:29.05.2019 20:43:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč