nesignováno - Portrét muže v klobouku

Olej na plátně, 78x59 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu přípis.

nesignováno
302104. Portrét muže v klobouku
Dražba ukončena:11.11.2019 20:23:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 11.11.2019 20:18:41 2765
800 Kč 04.11.2019 0:30:09 4681