Nesignováno

40763. Portrét ženy v čepci

popis: Olej na plátně. 67x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu neautorský přípis Dvořák.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč