nesignováno - Rodinný portrét - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 190x120 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba v místě poškozena.

nesignováno
307958. Rodinný portrét - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:16.03.2021 20:38:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč