Nesignováno - Rodinný portrét

Olej na plátně. 38x30 cm Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

302177. Rodinný portrét
Dražba ukončena:16.11.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.11.2019 22:54:51 6070