Nesignováno - Romantická krajina

Olej na plátně, 20x50 cm. Nesignováno Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

45149. Romantická krajina
Dražba ukončena:27.05.2020 20:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč