Nesignováno - Romantický výjev

Olej na dřevě, 24x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

46274. Romantický výjev
Dražba ukončena:24.06.2020 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč