nesignováno - Sen

Kresba, op-art, 67x54 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
26303. Sen
Dražba ukončena:16.01.2019 18:22:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč