nesignováno - Slavnost v krčmě

Vyřezávané dřevo, 45x118 cm. Nesignováno. Monogramováno zezadu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
61680. Slavnost v krčmě
Dražba ukončena:27.06.2021 21:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč