nesignováno - Soubor 10-ti vedut z 19. stol.

Grafické listy, od 13x16 po 21x33 cm. 4x rám, sklo, 6x volný list.

Pozn.: Rámy i papír mírně poškozeny.

nesignováno
22183. Soubor 10-ti vedut z 19. stol.
Dražba ukončena:20.09.2018 22:00:35
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč