nesignováno - Soubor 21 monotypů a kombinovaných technik

Většina 70x40 cm, volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

nesignováno
16711. Soubor 21 monotypů a kombinovaných technik
Dražba ukončena:28.02.2018 21:53:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč