nesignováno - Starý klaun

Olej na kartonu, 53x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Vzadu neautorský přípis F. Tichý.

nesignováno
51813. Starý klaun
Dražba ukončena:29.10.2020 20:05:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč